Immár ötödik alkalommal indult útjára a Tündérszépek országos szépségverseny. A legszebbeket a zsűri juttatta a döntőbe. Az olvasók szavazatai alapján pedig minden régióból egy lány jutott a következő körbe, melynek a győztese Algács Lia lett, ő csatlakozhat a döntősök mezőnyéhez. A tét nem kicsi, hiszen a Tündérszépek győztese, vagyis a szépségkirálynő 1 éves OMODA 5 személyautó használatot nyer, valamint kozmetikai szépségcsomagot és mobiltelefont is kap ajándékba. Az országos döntő szeptemberben kerül megrendezésre.

Horváth Alexandra

Kiskunfélegyháza , 23 éves

Horváth Alexandra vagyok, 23 éves, Kiskunfélegyházán lakom.

A végzettségem rendőrjárőr, most pénzügyi tanácsadónak tanulok. Hobbim a sport és a zenélés. A versenyre azért jelentkeztem, mert érdekel, vajon helytálló lehet-e nekem is, hisz ez egy új kihívás, egy új kaland, és nem utolsó sorban tapasztalat is.

Alexandra 161 centiméter magas, a horoszkópja Skorpió. Szereti a húslevest és a teát. Szívesen hallgat dzsesszzenéket és kedvenc parfümje a Far Away.